Affilák ‚Manny‘ bude psát

Affilák ‚Manny‘ bude psát
Ohodnoť článek

Zdravím všechny, kteří zavítali na mé nové stránky, mé jméno je Manuel Nuněz, je mi 22 a žiji v krásném a moderním městě zvaném Zlín. Nebudu se sáhodlouze rozepisovat, někteří mě již znají z Twitteru, kde také nejsem extra aktivní. Mým zájmem je internetový marketing, přesněji řečeno affiliate marketing, kterému se jako partner věnuji již přes rok a také dělám již téměř půl roku affiliate manažera pro některé sportovní eshopy, viz. zde. Také jsem již navštívil jeden z affiliate čtvrtků, který mě velmi příjemně zaujal, hlavně tím, že se na jednom místě mohli sejít desítky lidí s tak vyhraněným zájmem, kterým ‚affil‘ bezesporu je.

Neptejte se mne, jak jsem se dostal k internetovému a následně ihned k affiliate marketingu, sám si to již nepamatuju. Bylo to někdy před rokem a půl snad, kdy jsem projížděl výsledky vyhledávání a zaujal mě v něm jeden článek (už nevím, od koho) ohledně publikovaných příjmů, myslím, že si ten člověk říkal Bronzi…

Potřebu mít své vlastní stránky/blog jsem vnímal již při mých začátcích na internetu, ale nikdy jsem se k tomuto kroku neodhodlal, až nyní. Nebylo to z toho důvodu, že bych se neměl o co podělit, naopak. Spíše to bylo něco, co pro mne nebylo až takovou prioritou, tou jsou bezesporu mé projekty. Budu se snažit něco napsat alespoň jednou za 14 dní, spíše alespoň týdně nějaký příspěvek. Obecně, psát blog a otevřít se jeho prostřednictvím světu má něco do sebe. Takřka od začátku jsem sledoval dráhu Josefa Kroupy, Fondila a mnoho dalších…a musím připustit, že když člověk píše, tak je to svým způsobem jednak určitý druh osobní reklamy, jednak to vytváří určitý závazek dotahovat projekty, o kterých se píše.

No, co čekat v nejbližších dnech/týdnech…určitě se rozepíšu ohledně mé pozice affiliate manažera, co se mi na ni líbí a také to, co se mi příčí. Určitě budete chtít vědět, jak jsem se k téhle pozici vůbec dostal, o tom také budu psát. Rozhodně se rozepíšu o tom, co se momentálně děje ve světové affiliate scéně, přesněji řečeno v komunitě affiláků, kteří k propagaci využívají placené PPC kampaně na síti Facebook a mnoho dalšího. Zůstaňte naladěni.

M.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge