Průběžný ‚mini report‘ mých aktivit – únor 2015

Průběžný ‚mini report‘ mých aktivit – únor 2015
5 (100%) 1 vote

Tenhle článek nebude pojat ve stylu reportů jak to dělá např. RadekJosef a někteří další. Uvedu jen rychlý souhrn toho, co mě potkalo, na čem pracuji apod. v posledních měsících.

Co se týče affiliate aktivit v roli manažera, stále pracuji na ‚full-time‘ jako affiliate manažer pro Lypo, s.r.o.

Ve volném čase spravuji další affiliate programy, viz. článek.  A také mám řadu dalších aktivit ve svém volném čase, kde pracuji momentálně aktivně na jednom větším affil projektu, o kterém se rozepíši někdy kolem dubna, jakmile bude oficiálně venku. Někteří již tuší, co to bude 🙂 a nebudu mít vůbec problém za ním stát veřejně. Více infa opravdu až v tom dubnu.

Jinak co se týče dalších affiliate aktivit v roli partnera, úspěšně již delší dobu monetizuji můj srdcový projekt NXTCLASS, kde je zajímavé, že všechny affil linky a traffic sbírám přes Soundcloud účet, mám tam nasazený affil od iTunes, který občas konvertuje hodně pěkně a drží se ve stabilních příjmech.

výkon affilu během průměrného dne
výkon affilu během průměrného dne

 

Nedělám to ovšem pro maximální příjmy, na to mám jiné Souncloud a Youtube účty, kde jedu ve větších objemech a postuju známější hudbu. Jde to znát na trafficu i příjmech znatelně více. Čili momentálně můžu říct, že jsem ‚Soundcloud & Youtube affilák‘, jelikož 90% příjmů pochází právě odtud. To se ovšem podle plánů do několika měsíců razantně změní, viz. připravovaný projekt.

Taky mám nakoupeno hodně kurzů ze zahraničí, nezbývá na ně ovšem žádný čas, to chci změnit a lehce se do nich ponořit. Výsledky budou doufám stát za to.

1 komentář

  1. Pingback: Seznam cashback portálů v ČR - Manuel Nuněz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge