Affiliate manažer zasílá newsletter partnerům

Rozhodl jsem se, že vám mohu zde na webu ukázat, jak vypadá takový affiliate newsletter podle mého gusta, který zasílám registrovaným affiliate partnerům, konkrétně partnerům affiliate programu affil.lypo.cz, který jako affiliate manažer spravuji již 20 měsíců, tedy více než 1,5 roku. V newsletteru se snažím partnerům zasílat co nejzajímavější a nejpřesnější informace, aby se podle toho…

Číst →

Report aktivit za březen a duben 2015

V posledních týdnech proběhlo hodně změn, jak v pracovním, tak osobním životě a můžu říct vesměs pozitivních. Předně, začali se mi ozývat stále další a další inzerenti, majitelé e-shopů atd. o prosby zavedení affiliate programů pro jejich business, abych jim dělal affiliate manažera. Momentálně mám na starosti 5 affiliate programů a 4 jsou v přípravě….

Číst →

Průběžný ‚mini report‘ mých aktivit – únor 2015

Tenhle článek nebude pojat ve stylu reportů jak to dělá např. Radek, Josef a někteří další. Uvedu jen rychlý souhrn toho, co mě potkalo, na čem pracuji apod. v posledních měsících. Co se týče affiliate aktivit v roli manažera, stále pracuji na ‚full-time‘ jako affiliate manažer pro Lypo, s.r.o. Ve volném čase spravuji další affiliate programy, viz….

Číst →

Affiliate program pro Hodinářství.cz

Chtěl bych jen v rychlosti představit další affiliate programy, které mám ve volném čase pod správou jako affiliate manažer. Jedná se o affiliate pro e-shop Hodinářství.cz. Odkaz pro registraci do affiliate programů jsou pro Hodinářství zde. Jinak se nic nemění na tom, že na ‚full-time‘ dělám affil manažera pro affiliate programy e-shopů Lypo, Sportilo a Outdoor-shop.

Číst →

Pár postřehů od affil manažera

V tomhle článku popíšu jednu zásadní věc, která se může stát každému e-shopu, který používá affiliate a jehož obchodníci čas od času objednávají zboží ručně. Dělám affil manažera pro několik spojených e-shopů, mnozí nás znají pod názvem “AffilLypo“. Naše kancelář je v zadní části prodejny, kde pracuji nejen já, ale i naši obchodníci a další…

Číst →