SEO služby

SEO služby – co si pod tím představit a co očekávat? Níže vám popíšu, jak se jednotlivé služby v SEO dělí a také se dozvíte, jaké lze očekávat služby v rámci SEO přímo ode mě a proč je potřeba SEO služby využít.

Co jsou to SEO služby?

SEO služby představují komplexní činnosti v rámci optimalizace webových stránek pro vyhledávače, ať už se jedná o SEO konzultace a poradenství, zpracovávání nejrůznějších SEO analýz, auditů, aktivní zavádění navrhnutých SEO doporučení až po získávání zpětných odkazů.

SEO služby, které nabízím

SEO konzultace

Potřebujete poradit, jakým směrem se v SEO ubírat nebo přímo konkrétní rady na míru Vašeho webu? Potřebujete základní kontrolu toho, jak si v SEO stojíte nebo se jen zeptat na užitečné fígle a triky? Sejít se můžeme osobně ve Zlíně či okolí a samozřejmě online.

SEO audit webu

Komplexní SEO audit je analýza, která si vezme na mušku SEO Vašeho webu ze všech stran. SEO audit lze rozdělit na obsahový audit, technický audit a audit odkazového profilu. Chcete vědět, jak si Váš web stojí po stránce technické, obsahové či odkazové?

Analýza klíčových slov

Chcete vědět, v jakém objemu se hledají relevantní klíčová slova pro Váš business, jak moc konkurenční tato slova jsou či jak se na dané výrazy aktuálně umisťujete ve výsledcích vyhledávání např. na Google?

Analýza konkurence

Zajímá Vás, na jaká klíčová slova se umištují Vaši konkurenti či jaká klíčová slova mají pokryta a Vy nikoliv? Chcete znát slabá místa Vašich konkurentů?

Správa SEO

Potřebujete, aby se o Vaše SEO staral někdo, kdo tomu rozumí a ví, která bije? Pak je tu pro Vás služba zvaná SEO správa, která zahrnuje např. pravidelnou optimalizaci ON page faktorů, aktivní budování obsahu či kontinuální získávání zpětných odkazů.

SEO dozor

Nejste spokojeni s výstupy Vašeho SEO specialisty či agentury nebo jen potřebujete nestranný názor, zda jsou dodávané služby v souladu s realitou? Potřebujete pomoct a dohled při redesignu a migraci webu aby to nepoškodilo Vaše SEO?

Návrh struktury webu

Chcete obměnit Vaši stávající strukturu webu, změnit komplet menu, ale nevíte, podle čeho se řídit? I s pomocí dat z analýzy klíčových slov navrhnu novou informační architekturu webu, která bude přivádět návštěvníky a i pro Google bude web srozumitelnější.

Linkbuilding

Trápí Vás nedostatečná autorita webu, chcete nakopnout linkbuilding, ale nevíte, jak na to? Nabízím služby typu audit stávajícího odkazového profilu, zpracování strategie na získávání kvalitních zpětných odkazů anebo rovnou budu získávat kvalitní zpětné odkazy za Vás.

Proč jsou SEO služby důležité?

Uvedu několik příkladů,

bez správného technického nastavení webu nemusí být webové stránky průchozí roboty vyhledávačů, pak můžete mít na webu tolik obsahu kolik jen chcete, ale když webové stránky nejsou čitelné pro vyhledávače, např. z důvodu vykreslování obsahu JavaScriptem, veškerá snaha přijde vniveč.

Zde by pomohla SEO služba zvaná technický SEO audit.

Další extrém je případ, kdy je z technického hlediska web naprosto dokonalý, ale chybí mu obsah, který by zahrnoval klíčová slova a informace, které lidé na internetu hledají. V tomto případě se web vlastně nemá na co umisťovat a pokud nemá jiné zdroje trafficu než jen SEO, tak zůstane pustý.

V tomto případě by se daly provést SEO služby dvě a to obsahový SEO audit, ale i analýza klíčových slov pro zjištění, která klíčová slova na web zahrnout.

Poslední příklad může vypadat třeba tak, že technicky je web vyladěný, obsahově taky, ale stále to SEO nepřivádí návštěvnost. Co může chybět? Ano, mohou to být zpětné odkazy a opomíjený linkbuilding.

V tomto případě se tedy nabízí provést službu zvanou linkbuilding audit (či také off-page SEO audit) pro zjištění, jaký je aktuální odkazový profil webu. Poté by mohly následovat služby zvané strategie linkbuildingu či kontinuální linkbuilding.

Nástroje, které při provádění SEO služeb používám

Proč zvolit mé SEO služby?

Kvalitní SEO služby mají svou cenu

Kvalitní služby s užitečnými informacemi si vyžadují odpovídající ocenění. Svého času a znalostí si cením a pokud ke spolupráci přistupujete stejně korektně jako já, poté se domluvíme.

Má hodinová sazba za jednorázové konzultace činí 2300 Kč za hodinu bez DPH.

Pro jednorázové konzultace je podmínka minimálně (i maximálně) 3 hodin, z toho hodinu zabere má příprava, myšleno rychlo-efektivní analýza Vašeho webu pohledem zkušeného SEO experta, hodinu pak schůzka a zbylá hodina je buffer pro dodatečný čas na schůzce a následnou mailovou a telefonickou komunikaci.

Pro dlouhodobu spolupráci mám nastavenou hodinovou sazbu 1800 Kč bez DPH, přičemž jako dlouhodobu spolupráci mám na mysli práci minimálně 3 a více hodin po dobu alespoň 2 měsíců pro jednoho klienta. Za dlouhodobu spolupráci se bere i to, pokud SEO konzultace či služby přesáhnou za měsíc 4h a více. 

Něco jako dodatečné slevy, akční nabídky či vánoční akce neposkytuji, své práce a znalostí si cením a podobné praktiky ve mně vzbuzují šarlatánství.

Více informací naleznete v ceníku SEO služeb, které poskytuji. Nejsem plátce DPH.

Kde všude poskytuji SEO služby

Mé SEO služby poskytuji napříč celou Českou, ale i Slovenskou republikou. K mé práci potřebuji prakticky jen připojení k internetu a můj laptop, video schůzky probíhají nejčastěji přes Google Meet a běžná komunikace po mailu, telefonu.

Osobně se můžeme nejčastěji potkat ve Zlíně a blízkém okolí, ale mohu dojet i do Brna, Olomouce či Ostravy. Pokud si to bude situace žádat, jsem schopen dojet i do Prahy a dalších českých měst.

Firmy, kterým jsem se SEO službami již pomohl

Chcete nezávazně nacenit SEO služby na míru?

Dostali jste se až sem a stále váháte, zda využít mé služby? Napište mi anebo vyplňte níže přiložený formulář a přiložte informaci o Vašem webu či webech a představu, co byste ode mě přesně chtěli.

Nezávazně Vám nacením rozsah mých případných služeb v rámci SEO a pošlu Vám několik variant přpadné spolupráce.